About us

Biz Kimiz ?

SFA 1992 yılından beri özel sağlık hizmetleri alanında faaliyetlerini sürdürürken, 2016 yılından itibaren yeni alanlar oluşturmuştur. SFA ARGE olarak bünyesine eczacılar için kullanılacak majistral hammaddeler, kozmetik, (Krem, Şampuan, Masaj Yağları, Temizlik Malzemeleri vb.) Temizlik kimyasalları, Tibbi cihaz, Gıda Takviyesi, Lipozomal Aktif Hammadelerinin ve Probiyotik Aktif maddelerinin araştırılıp geliştirilmesi ve üretim desteğinin yanı sıra firmalara danışmanlık hizmetleri (Formülasyon, Ür-Ge, Dermatolojik ve Etkinlik Test Çalışmaları) ve üretim destekleri konularında Uzman Ekibi ile Doktor, Eczacı, uzman Kozmetolog, Uzman Biyolog ve kimyagerlerden oluşan bilim insanıyla beraber ilgili sektörlere destek vermektedir.

Videoyu oynat

Misyonumuz

SFA’nın, yurtiçinde ve yurtdşında, uluslararası markalarla rekabet eden konumunu güçlendirmek, Türkiye ve uluslararası piyasalarda lider konuma getirmek.

Vizyonumuz

İnsanların mutluluğuna katkıda bulunmak için, üstün kaliteye sahip ve inovatif kişisel bakım ürünlerini en uygun koşullarda tüketicilere sunarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Değerlerimiz

  • Erdemli ve dürüst
  • Topluma ve çevreye karşı sorumlu
  • Kalite odaklı
  • Müşteri ve tüketici odaklı
  • Sürekli gelişme odaklı
  • Yenilikçi
Doğal zenginlikleri gelecek kuşaklara bırakmak için önlemler alınacak önlemlere destek vermek ve sürdürülebilir kalkınma, geleceğin teminatı olarak vazgeçilmez ilkemizdir.

0

Proje Tamamlandı

0

Mutlu Müşterilerimiz

0

Yıllık Tecrübe

0

Kazanılmş ödül

Projeniz Hakkında Konuşalım

Bize ulaşarak yapacağınız proje hakkında bilgi alabilirsiniz.