Hizmetlerimiz

ARGE

Kozmetik tanımı çerçevesinde Araştırma ve Geliştirme faaliyetleri yürütülmektedir. Kozmetik Ürün Araştırma ve Geliştirme birimi; yenilikçi ürünler literatür ve trendleri araştırılarak, Tüketici beklentilerini ve ihtiyaçlarını cevaplanmaktadır. Bilimsel buluşları ve güncel yönetmelikleri yakından takip edilerek, rakipleri inceleyecek bir yapıda oluşturulmuştur.

Laboratuvar Hizmetleri

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar.

Liposface

LİPOSFACE® İSMİYLE TESCİLLENMİŞ LİPOZOM SERİSİ HAMMADDE ÜRETİM

Danışmanlık Hizmetleri

Deneyimli ekibimiz ile birlikte Sağlık Bakanlığının yayınladığı duyuruları, kılavuzu, yönetmeliği ve kanunları yakından takip ediyoruz.

Kozmetik ve Endüstriyel Hijyen Ürünleri Üretimi

SFA ARGE müşterilerin çeşitli kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik prestijli yenilikçi bir firmadır. Profesyonel ürünler yanında her türlü saç bakım, vücut bakım ve cilt bakım ürünleri alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Bütün ürünleri deneyimli üretim yönetimi SFA ARGE gözetiminde, yeni teknolojiler kullanılarak ürettirilen ürünler müşterilerine sunmaktadır.

Biyosidal Analizleri

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.